Doprava a Platba

Expedice objednávky:

Zboží máme 100% skladem. Po přijetí Vaší objednávky objednané zboží expedujeme do 24h od přijetí objednávky (nebo platby při zvolení možnosti platby převodem). Délka doručení také závisí na zvoleném dopravci, nebo na období, například před Vánocemi, nebo jinými svátky.

Vážíme si Vaší důvěry.

 

Způsoby doručení:

ZÁSILKOVNA.CZ

Vaši objednávku si vyzvednete na Vámi zvoleném výdejním místě Zásilkovny (Z-point) v ČR. Za doručení na výdejnu Vám nebudeme nic účtovat.

Taky můžete využít pohodlnější možnost doručení a tou je Doručení zásilky na adresu. V tomto případě nikam nemusíte a balík Vám doveze přepravce až ke dveřím. Bez jakýchkoliv dalších poplatků pro Vás.

ZÁSILKOVNA.SK

Vaši objednávku si vyzvednete na Vámi zvoleném výdejním místě Zásilkovny (Z-point) na Slovensku, nebo si zásilku můžete nechat doručit přímo na adresu. Pro zákazníky na Slovensku je možné využít platbu na dobírku/hotově v EUR, nebo platbu kartou ( kurz EUR- CZK bude přepočten dle aktuálního kurzu).

Doprava a platba je u nás vždy ZDARMA :) jak pro ČR, tak i pro SR.

 

VEČERNÍ DORUČENÍ - Liberec nebo Jablonec nad Nisou*

Vaši objednávku Vám rádi doručíme v pracovní dny od 17:00 do 21:00 anebo o víkendu od 9:00 do 19:00 po předchozí domluvě. Večerní doručení je ZDARMA

 

*Jestli bydlíte v blízkém okolí Liberce nebo Jablonce nad Nisou a rádi byste využili večerní doručení, neváhejte nás kontaktovat, jistě se domluvíme :)

 

Způsoby platby:

 

Hotově/Dobírka

Za svoji objednávku můžete platit hotově, nebo platební kartou na pobočkách Zásilkovny ČR/SK, nebo při převzetí zásilky při doručení na adresu.

 

Převodem

Objednávku můžete uhradit převodem z účtu přes internetové bankovnictví. Po připsání platby na náš účet Vám bude zboží vyexpedováno. Pokud platbu neobdržíme do 3 pracovních dnů od objednání, bude objednávka automaticky stornována.

 

Platba kartou/ rychlý online převod s The Pay

Za objednávku můžete taky bezpečně zaplatit platební kartou, nebo rychlým online převodem. Spolupracujeme se společností The Pay.