Neohodnoceno

Kabbalah náramek přívěšek SWAROVSKI MOON

Darujte náramek Kabbalah s úchvatným rhodiovaným přívěskem SWAROVSKI s motivem měsíce, který dodá Vašemu vzhledu nádech bohémství a tajemství. Je rhodiovaný, září průzračným křišťálem pavé a má prvky rozptýleného fialového křišťálu pro extra třpyt. Snadno použitelná připínací spona je vytvořená tak, aby bezpečně seděla na každém náramku.

Skladem
Kód: 1115
Značka: SWAROVSKI
799 Kč
Kategorie: KABBALAH náramky
Záruka: 2 roky

Tento rhodiovaný přívěsek ve tvaru měsíce můžete také připnout na jakýkoliv jiný náramek a získat tím vlastní originální šperk se speciálním významem. Přívěsek má speciální otvírací sponu, která usnadňuje nasazování a sundávání přívěsku na náramek. Skvělý nápad na dárek.

 

 

Co je to Kabbalah?

 

PARAMETRY přívěsku:

 

  • Barva- bílá, stříbrná
  • Velikost: 2 x 1 cm
  • Materiál: rhodiovaný kov
  • Kolekce Swarovski Remix

Daniel Swarovski se narodil v roce 1862 v Jiřetíné pod Bukovou. Vyučil se uměleckým sklářem a svoji pracovní dráhu započal v malé továrně svých rodičů. Výroba továrny se nejdříve zaměřovala na výrobu skleněných perel, později se do popředí zájmu dostalo ručně broušené sklo. Používalo se na bižuterii a na výrobu křišťálových lustrů.

V roce 1892 si Daniel nechává patentovat stroj na broušení šatonů (skleněných krystalů). Díky tomuto stroji dochází k výraznému urychlení a zlevnění výroby.

Na spuštění výroby ale nemá dostatek peněz, a tak pro svůj podnikatelský záměr spojí síly s Armadem Kosmannem a Franzem Weisem a založí společnost D. Swarovski & Co.  Poptávka však brzy převyšuje nabídku a výrobní možnosti. Výrobu přesouvají do města Wattens, do rakouských Tyrol. Následně padne rozhodnutí o výstavbě vlastní sklárny, která je dodnes jedním z nejlépe střežených tajemství továrny Swarovski. Daří se jim a exportují šperky a bižuterii do celého světa.

Mezi světovými válkami se Swarovski stahuje z vedení firmy, předává ji nejstaršímu synovi a v roce 1956 umírá. V roce 1960 se společnost stává výhradně majetkem rodiny Swarovski. Firma začíná experimentovat s povrchovou úpravou krystalů pro dosažení ještě většího lesku. Na této spolupráci se podílí např. i Christian Dior.

V roce 1976 společnost Swarovski přichází se skleněnými figurkami, které se zanedlouho staly vyhledávaným sběratelským artiklem. V roce 1977 pak přichází s vlastní kolekcí šperků a dvakrát ročně přichází s novinkami.

Pobočka společnosti Swarovski se nachází v České republice ve městě Jablonec nad Nisou.

Každý šperk, který odchází z výroby je opatřen certifikátem originality značky SWAROVSKI.