GUESS Kabbalah náramek

GUESS náramek UBB85041 Kabbalah

Náramek GUESS s nápisem "LOVE YOU" možná tak trochu napovídá, pro koho je náramek určen. Máte někoho komu chcete dát najevo svoje city? Náramek to řekne za Vás.

Znáte Kabbalah náramek? Jedná se o celosvětově rozšířený červený náramek. Slouží proti uřknutí a zlým silám. Předchází chudobě a nemocem. Chrání Vaši energii, přitahuje úspěch a štěstí. Doporučuje se také těhotným- budoucím maminkách, ochraňuje jak matku, tak miminko před uhranutím. 

Pro aktivaci Vám musí nasadit Kabbalah někdo, kdo Vás má od srdce rád. Nosí se pouze a jenom na zápěstí levé ruky, protože levá ruka a rameno je příjemcem energie a uvázáním se v tomto bodě zachycuje všechny negativní energie.

Nevěříte na Kabbalah náramky? Nevadí, tímto náramkem řeknete milované osobě že ji máte rád/a, a to i beze slov.

Skladem
Kód: 512
Značka: Guess
999 Kč –11 % 890 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Záruka: 2 roky
guessinst1
Tip
999 Kč –11 %

GUESS náramek UBB85041 Kabbalah

  • materiály: kov, textil
  • nastavitelná délka náramku- stahovací šňůrka
  • délka náramku 17 cm
  • kovové komponenty jsou v barvě růžového zlata
  • lesklá povrchová úprava kovových částí

 

 

 

Na konci sedmdesátých let se z Francie do Ameriky přestěhovali čtyři židovští bratři, původem z Maroka. Bratři Marcianové v roce 1981 založili v Kalifornii módní značku. Spojení francouzské elegance a nekonvenčního západního stylu dalo vzniknout nevšední módní značce. Prvním velkým úspěchem byly kvalitní džíny "Marylin", které se vyprodaly během pár hodin poté, co se objevily na pultech obchodního řetězce Bloomingdale. Mezi tváře značky patří supermodelky jako Eva Herzigová, Claudia Schiffer či Laetita Casta. Džínové oblečení Guess proslavil i film Zpátky do budoucnosti z roku 1985 s Michaelem J. Foxem v hlavní roli. V roce 2004 oslavila značka 20 let své kolekce hodinek. Vznikla nová kolekce doplňků, které zaznamenaly úspěch a rozšíření. Guess vytvořila také kolekci finančně dostupnou, exkluzivně prodávanou v outletech značky. Představena byla také první rozšíření značky o řadu doplňků a dámské módy pod názvem Marciano. V roce 2005 začal prodej parfémůNa našich stránkách najdete taky outletové kousky této oblíbené značky, zejméta kabelky, hodinky a šperky.

Guess kabelky

Guess