Pánské parfémy

Parfémy nejsou jen výsadou žen a dívek a proto jsou tady pánské vůně. Moderní muži si zakládají nejen na tom, jak vypadají, ale i na tom, jak voní. Správně zvolená vůně zdůrazní Vaši povahu, podtrhne mužnost a v neposlední řadě se díky ni budete cítit příjemně a sebevědomě.

Druhy pánských vůní

Kolínská a toaletní voda obsahují méně vonných látek, proto jsou vhodné do letního období či na každodenní použití. Oproti tomu parfémovaná voda a parfém obsahují vyšší podíl parfémových kompozic a hodí se spíš pro speciální příležitosti a zimní období, kdy silnější vůně lépe vynikne. Do letního období se hodí spíše lehčí sladké a ovocné parfémy.

Parfémy nanášejte na místa, která jsou dobře prokrvena, jako zápěstí, krk nebo třeba oblast za ušima. Vonné silice se tak lépe rozvinou a dopřejí Vám radost z vůně. Po nanesení vůně parfém rozhodně neroztírejte. Dojde tak k porušení molekul vonných silic a parfém nebude mít možnost se správně uvolnit.

mk extreme rush inst 1
Akce Tip
2 499 Kč –24 %
1 899 Kč

Dynamická vůně pro moderního muže- dobrodruha, který dokáže nemožné. Nová vůně MICHAEL KORS Extreme Rush eu de Toilette 5TWK-01 je esencí adrenalinu z dobrodružství....

Kód: 941
mk extreme rush inst 1
Akce Tip
1 899 Kč –22 %
1 489 Kč

Dynamická vůně pro moderního muže- dobrodruha, který dokáže nemožné. Nová vůně MICHAEL KORS Extreme Rush eu de Toilette 5TWL-01 je esencí adrenalinu z dobrodružství....

Kód: 935
2 položek celkem