MICHAEL KORS WHITNEY velká kabelka

MICHAEL KORS WHITNEY LARGE LEATHER TOTE BAG je velice oblíbený model od této známé značky. Jedná se o koženou kabelku v barvě Oxblood. Prostorná, elegantní a praktická kabelka, která by neměla chybět ve Vašem šatníku.

Momentálně nedostupné
Kód: 1166
Značka: Michael Kors
7 999 Kč –26 % 5 890 Kč
Kategorie: Velké kabelky
Záruka: 2 roky
MK Whitney oxblood inst 1
Tip
7 999 Kč –26 %

Luxusní kožená kabelka MICHAEL KORS WHITNEY LARGE LEATHER TOTE BAG 30S8GN1T3L patří mezi nejprodávanější modely této známé značky. Hlavní zapínání je na zip.

 

PARAMETRY: 

  • Materiál: 100% měkká kůže
  • Kovové detaily jsou ve zlatém tónu
  • Výška rukojetí: cca 29cm
  • Rozměry: 44,5š x 28,5v x 18h cm
  • V interiéru najdete karabinku na klíče
  • Zapínání je na zip
  • Barva: Oxblood

Luxusní značka Michael Kors byla založena v roce 2004 stejnojmenným návrhářem Michaelem Korsem. Tento geniální umělec se řadí mezi první američany, kteří se dostali do módního světa mezi pařížské návrháře.V roce 1981 prezentoval Michael první kolekci Michael Kors pro úspěšné obchodní domy, známé po celém světě: Bloomingdales, Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue a Bergdorf Goodman. Kolekce, kterou předvedl byla téměř okamžitě vyprodaná a tak začal jeho úspěch ve Spojených Státech. Úspěch v Evropě se dostavil až o několik let později, konkrétně v roce 1997, kdy se stal hlavním designérem a kreativním ředitelem francouzské značky Céline.Kors byl přizván ke spolupráci v časopisu VOGUE, byla mu udělena návrhářská cena CFDA Womenswear designer of the Year award a v roce 2000 vznikl první parfém Michael Kors. O rok později se na trh dostali kabelky, dále brýle a pásky. A v roce 2002 vymyslel pro trh i kolekci pro muže. Konečně v roce 2003 Kors odešel ze společnosti Céline, aby si založil (o rok později) vlastní značku, která nese jeho jméno.V roce 2006 se síť obchodů rozrostla na víc než 60 poboček po celém světě. Na webových stránkách je pro zákaznice zřízen e-shop a mohou z pohodlí domova nakoupit modely své oblíbené značky. Přeci jen obchody nejsou dobře dostupné ve všech státech a lokalitách. Proto se i my, na našich stránkách www.brandberry.cz budeme snažit Vám nabídnout to nejlepší z této značky v oblasti, kabelek, peněženek a šperků. Oficiálí stránky značky https://www.michaelkors.co.uk/

Věříme, že si vyberete, protože každý jeden náš produkt, ač se jedná většinou o outletové zboží, pro Vás pečlivě vybíráme.