Vrácení zboží

Odstoupení od smlouvy Brandberry.cz 2018V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.


Pro rychlé vyřízení doporučujeme, aby bylo vrácené zboží nepoužité a nepoškozené. 

Vrácení zboží - co poslat?

  • Doklad o koupi zboží
  • Vyplněný formulář- zde
  • Vrácené zboží (prosíme o důsledné zabalení zásilky)

Vrácení zboží - kam a jak poslat?

Vrácené zboží, doklad o koupi a vyplněný formulář prosím odešlete poštou formou doporučeného dopisu na adresu:

Ing. Mária Buranská

U Balvanu 2643/42

466 01 Jablonec nad Nisou

Pokud bude zboží zasláno prodávajícímu na dobírku, zásilka nebude přijata. Náklady spojené s vrácením zboží nese výlučně kupující. Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží.

Výjimky: podle § 1837 občanského zákoníku není možné mimo jiné vrátit zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, nebo zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím.

 

V případě, že jste z okolí Liberce, nebo Jablonce nad Nisou, lze se po domluvě na tel. čísle 605 920 156 domluvit na vyzvednutí vraceného zboží a to za poplatek 100,- Kč.